Vize Başvuru Hizmeti

Vize sürecinize Bristol ile başlayın, vizeniz sorunsuz olsun.

  1. Danışmanlarımızla İletişime Geçme: Vize sürecinizi başlatmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Her başvuru sahibi için özel çalışma yapılır. Vize türüne ve başvuru sürecine uygun yönlendirmeler ve hazırlık desteği sağlanır.
  1. Randevu Takibi: Schengen vizesi gibi zor randevu bulunan dönemlerde, danışmanlarımız sürekli olarak randevu takibi yapar ve sizin için uygun bir randevu alır.
  1. Evrak Hazırlığı: Gerekli bütün evraklarınız ve yeminli tercümeleri danışmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanır. Bu aşamada, vize dosyanız eksiksiz ve düzenli bir şekilde oluşturulur.
  1. Uçak ve Otel Rezervasyonları: Seyahatinize uygun uçak ve otel rezervasyonları, danışmanlarımız tarafından yapılarak vize başvurunuz için gereken seyahat planı oluşturulur.
  1. Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası: Vize başvurunuz kapsamında, seyahatiniz süresince geçerli olacak tam kapsamlı yurtdışı seyahat sağlık sigortanız danışmanlarımız tarafından düzenlenir.
  1. Dosya Hazırlığı ve İmzalama: Doldurulan başvuru formu ve gerekli tüm belgeler, vize danışmanlarımız tarafından titizlikle incelenir ve vize dosyanıza düzenlenir. Size sadece evrakları imzalayıp konsolosluğa teslim etmek kalır.
  1. Konsolosluğa Başvuru: Randevu günü geldiğinde, vize danışmanlarımız tarafından hazırlanan dosyanızı alarak konsolosluğa gidersiniz. Bu aşamada, evraklarınız konsolosluğa teslim edilir ve biyometrik verileriniz alınır.
  1. Vekalet İle Başvuru: Durumu uygun olan müşterilerimiz için vize danışmanlarımız, adlarına vekaleten başvuru yapabilir. Bu durumda, başvuru sahibinin konsolosluğa gitmesine, evrak teslim etmesine veya biyometrik veri vermesine gerek kalmaz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir