Tapu Tercümanlığı

Tapu Tercümanlığı Hizmeti

Firmamız alanında uzman çevirmen kadrosu ile kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde tapu tercümanlığı hizmeti vermektedir.

tapu

Tapu çevirmenliği tercüme ofislerinin sıkça ihtiyaç duyulduğu bir hizmet türüdür. Bristol Tercüme de 20 yıllık çalışma hayatında bir çok kez tapu çevirmenliği hizmeti vermiştir. Bu bağlamda sektörün önce firmalarından olan Bristol Tercüme tapu tercümanlığı konusunda oldukça deneyimlidir.

Anlaşmalı olduğumuz noterler sayesinde hızlı bir şekilde tasdikli çeviri işlemlerini halledebildiğimiz gibi yeminli tercümanlarımız da güvenilir bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerin tamamlanmasını sağlamaktadırlar.

 

Tapu Tercümanlığı Nedir?

Satış günü satıcı, alıcı ve tercüman tapu dairesinde bir araya gelir. Tapu memurunun soracağı soruları iyice anlayarak yabancı kişiye tercüme eder. Satış işlemine konu olan gayrimenkuller genelde yüksek meblağlı olduğundan tercümanın tapudaki devir sırasında hiçbir şeyi atlamadan, büyük bir titizlikle tercüme etmesi gerekir. Örneğin satış meblağının alıcı tarafından ödendiği, alıcının gayrimenkulü tapudaki bedelden aldığı gibi hususlara tercüman tarafından netlik kazandırılmalıdır. Tapuda görev alacak tercüman kesinlikle tarafsız olmalı ve görevini titizlikle yerine getirmelidir. Aksi taktirde geri dönülmesi imkansız bir durumun yaşanmasına sebep olabilir.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Ardıl Çeviri
  • Simultane Çeviri
  • Nikah Tercümanlığı
  • Noter Tercümanlığı
  • Toplantı Tercümanlığı
  • Turistik Çeviri Hizmetleri

Bristol Tercüme

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!
Bristol Tercüme
DANIŞMANLIK

hİZMET ANLAYIŞIMIZ

TS EN ISO 17100 Standardı

Portakal Tercüme A.Ş. uluslararası geçerli standardı olan TS EN ISO 17100:2015 Standart Sertifikaları kapsamında tercüme hizmeti vermektedir.

Zamanında Teslimat

Tercümeleriniz uzman çevirmen kadromuz tarafından kontrol edildikten sonra redaksiyon işleminden geçirilip hatasız bir şekilde size teslim edilmektedir.

Ücretsiz Kargo

Noter onayı ve yeminli tercüme gereken belgelerinizin çevirilerini ve onay işlemlerini tamamlayarak, E-posta, Faks, Kargo aracılığı ile adresinize gönderiyoruz.

Kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet

Open chat