HİZMETLERİMİZ

BRİSTOL TERCÜME DANIŞMANLIK

Bristol Tercüme, tüm yaygın dillerde yeminli tercüme ve simultane çeviri hizmeti sunan, Kayseri merkezli bir tercüme bürosudur. Ticari, teknik, hukuki metin ve akademik makale çevirisi ile simultane çeviri ve simultane sistem kiralama hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.

Çeviri Hizmetleri

Bristol Tercüme 101 dilde yeminli tercüme hizmeti sunan Kayseri merkezli bir tercüme bürosudur. Bütün çeviri ihtiyaçlarınız noter tasdikli olarak en kısa sürede size ulaştırılır.

Vize İşlemleri

Bütün ülkelere; Ulusal Vize başvurusu (Aile Birleşimi), Turistik – Aile – Arkadaş ziyareti Vize başvurusu, Ticari Vize Başvurusu, Çalışma İzni Vize başvurularınız 10 yıllık deneyim ve tecrübe ile profesyonelce, sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Yabancı Dil Eğitimi

İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, İspanyolca ve Flemenkçe dillerinde A1 seviyesinden C1 seviyesine kadar size özel programlarla eğitim alabilirsiniz.

Oturum/Çalışma İzni

Yabancı uyruklu kişilerin  Türkiye’de Oturma İzni almak için gerekli şartları yerine getirmeleri halinde Göç idaresine yapılacak olan başvuru ve randevularınız için de Bristol Tercüme olarak hizmetinizdeyiz.